Aktuell lokal tid her Ol Kalou, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Ol Kalou? Svar: Ol Kalou (Nyandarua) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ol Kalou tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Ol Kalou info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 47 795 = 1.193‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 2348 m |
| GPS-koordinater | 0° 16' 15.2" Sør, 36° 22' 45" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 30.1 km (18.7 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9976.9 km (6199.4 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Ol Kalou som standard by
Tid på dagen i Ol Kalou nå
![]() 06:28 |
![]() |
![]() 18:34 |

= 1.193‰ KEN Befolkning



