Aktuell lokal tid her Oyugis, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Oyugis? Svar: Oyugis (Homa Bay) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Oyugis tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Oyugis info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 10 116 = 0.253‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1420 m |
| GPS-koordinater | 0° 30' 32.3" Sør, 34° 44' 9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 56.6 km (35.2 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9950.5 km (6182.9 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Oyugis som standard by
Tid på dagen i Oyugis nå
![]() 06:35 |
![]() |
![]() 18:40 |

= 0.253‰ KEN Befolkning



