Aktuell lokal tid her Port Bunyala, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Port Bunyala? Svar: Port Bunyala (Busia) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Port Bunyala tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Port Bunyala info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 6 793 = 0.17‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1183 m |
| GPS-koordinater | 0° 5' 38" Nord, 33° 58' 32.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 10.4 km (6.5 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 9996.6 km (6211.6 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Port Bunyala som standard by
Tid på dagen i Port Bunyala nå
![]() 06:37 |
![]() |
![]() 18:44 |

= 0.17‰ KEN Befolkning



