Aktuell lokal tid her Pumwani, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Pumwani? Svar: Pumwani (Nairobi Area) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Pumwani tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Pumwani info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 29 616 = 0.74‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1645 m |
| GPS-koordinater | 1° 16' 60" Sør, 36° 51' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 142.7 km (88.7 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9864.4 km (6129.4 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Pumwani som standard by
Tid på dagen i Pumwani nå
![]() 06:27 |
![]() |
![]() 18:31 |

= 0.74‰ KEN Befolkning



