Aktuell lokal tid her Rongai, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Rongai? Svar: Rongai (Nakuru) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Rongai tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Rongai info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 30 471 = 0.761‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1874 m |
| GPS-koordinater | 0° 10' 24" Sør, 35° 51' 49.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 19.3 km (12 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9987.8 km (6206.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Rongai som standard by
Tid på dagen i Rongai nå
![]() 06:30 |
![]() |
![]() 18:36 |

= 0.761‰ KEN Befolkning



