Aktuell lokal tid her Siaya, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Siaya? Svar: Siaya ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 04:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Siaya tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Siaya info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 15 354 = 0.383‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1321 m |
| GPS-koordinater | 0° 3' 40.2" Nord, 34° 17' 17.6" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 6.8 km (4.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 10000.3 km (6213.9 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Siaya som standard by
Tid på dagen i Siaya nå
![]() 06:36 |
![]() |
![]() 18:43 |

= 0.383‰ KEN Befolkning



