Aktuell lokal tid her Takaungu, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Takaungu? Svar: Takaungu (Kilifi) ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:27 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Takaungu tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Takaungu info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 10 760 = 0.269‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 16 m |
| GPS-koordinater | 3° 41' 1.2" Sør, 39° 51' 23.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 409.6 km (254.5 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9597.5 km (5963.6 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Takaungu som standard by
Tid på dagen i Takaungu nå
![]() 06:19 |
![]() |
![]() 18:15 |

= 0.269‰ KEN Befolkning



