Aktuell lokal tid her Taveta, Kenya
Spørsmål: Hva er klokka her Taveta? Svar: Taveta ligger i "EAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 05:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Taveta tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Nairobi) »
| Taveta info: | |
|---|---|
| Land: | Kenya |
| Valuta: | KES, Shilling |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 13 377 = 0.334‰ KEN Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 753 m |
| GPS-koordinater | 3° 23' 55.6" Sør, 37° 41' 0.1" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 377.9 km (234.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 9629.2 km (5983.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Kenya (+1) |
| AC støpsel | 240 V • 50 Hz • G [*3] |
Still Taveta som standard by
Tid på dagen i Taveta nå
![]() 06:27 |
![]() |
![]() 18:24 |

= 0.334‰ KEN Befolkning



