Aktuell lokal tid her Cahul, Moldova
Spørsmål: Hva er klokka her Cahul? Svar: Cahul ligger i "EEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 17:28 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Cahul vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 151 dag, 9 time (r), 31 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Cahul tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Chisinau) »
| Cahul info: | |
|---|---|
| Land: | Moldova |
| Valuta: | MDL, Leu |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 34 492 = 7.977‰ MDA Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 50 m |
| GPS-koordinater | 45° 54' 27" Nord, 28° 11' 40" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5104.4 km (3171.7 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4902.6 km (3046.3 mi) |
| Språk: [*2] | Rumensk (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Cahul som standard by
Tid på dagen i Cahul nå
![]() 05:24 |
![]() |
![]() 20:44 |

= 7.977‰ MDA Befolkning



