Aktuell lokal tid her Rîbniţa, Moldova
Spørsmål: Hva er klokka her Rîbniţa? Svar: Rîbniţa (Stînga Nistrului) ligger i "EEST" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +3) og sommertid er aktiv (+ 1t) ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): tirsdag, 26. mai 2026, 16:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
Rîbniţa vil bytte til vintertid på 03:00, Søndag, 25 oktober 2026. tid endre retning: -1 t. Tid igjen: 151 dag, 10 time (r), 39 minutter. (i øyeblikket når denne siden er generert)
» Rîbniţa tidsendringer 2026, 2027 (Europe/Chisinau) »
| Rîbniţa info: | |
|---|---|
| Land: | Moldova |
| Valuta: | MDL, Leu |
| Kontinent: | Europa |
| Befolkning: | ≈ 55 455 = 12.825‰ MDA Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 91 m |
| GPS-koordinater | 47° 45' 59" Nord, 29° 0' 4" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 5311.1 km (3300.2 mi) |
| Avstand fra * Nordpolen: | 4695.9 km (2917.9 mi) |
| Språk: [*2] | Rumensk (+3) |
| AC støpsel | 230 V • 50 Hz • C,F [*3] |
Still Rîbniţa som standard by
Tid på dagen i Rîbniţa nå
![]() 05:13 |
![]() |
![]() 20:48 |

= 12.825‰ MDA Befolkning



