Aktuell lokal tid her Katima Mulilo, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Katima Mulilo? Svar: Katima Mulilo (Zambezi) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Katima Mulilo tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Katima Mulilo info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 25 027 = 11.758‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 946 m |
| GPS-koordinater | 17° 30' 0" Sør, 24° 16' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1945.8 km (1209.1 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8061.2 km (5009 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Katima Mulilo som standard by
Tid på dagen i Katima Mulilo nå
![]() 06:43 |
![]() |
![]() 17:55 |

= 11.758‰ NAM Befolkning



