Aktuell lokal tid her Walvis Bay, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Walvis Bay? Svar: Walvis Bay (Erongo) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Walvis Bay tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Walvis Bay info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 52 058 = 24.458‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 6 m |
| GPS-koordinater | 22° 57' 27" Sør, 14° 30' 19" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2552.6 km (1586.1 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7454.4 km (4632 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Walvis Bay som standard by
Tid på dagen i Walvis Bay nå
![]() 07:32 |
![]() |
![]() 18:25 |

= 24.458‰ NAM Befolkning



