Aktuell lokal tid her Oshakati, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Oshakati? Svar: Oshakati (Oshana) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Oshakati tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Oshakati info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 33 618 = 15.794‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1099 m |
| GPS-koordinater | 17° 46' 60" Sør, 15° 40' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1977.3 km (1228.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8029.7 km (4989.4 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Oshakati som standard by
Tid på dagen i Oshakati nå
![]() 07:18 |
![]() |
![]() 18:29 |

= 15.794‰ NAM Befolkning



