Aktuell lokal tid her Rundu, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Rundu? Svar: Rundu (Kavango East) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Rundu tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Rundu info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 58 172 = 27.33‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1110 m |
| GPS-koordinater | 17° 55' 60" Sør, 19° 46' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1994 km (1239 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8013.1 km (4979.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Rundu som standard by
Tid på dagen i Rundu nå
![]() 07:02 |
![]() |
![]() 18:13 |

= 27.33‰ NAM Befolkning



