Aktuell lokal tid her Swakopmund, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Swakopmund? Svar: Swakopmund (Erongo) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:25 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Swakopmund tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Swakopmund info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 25 047 = 11.768‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 14 m |
| GPS-koordinater | 22° 40' 60" Sør, 14° 31' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2522.1 km (1567.2 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7484.9 km (4650.9 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Swakopmund som standard by
Tid på dagen i Swakopmund nå
![]() 07:31 |
![]() |
![]() 18:25 |

= 11.768‰ NAM Befolkning



