Aktuell lokal tid her Windhoek, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Windhoek? Svar: Windhoek (Khomas) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Windhoek tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Windhoek info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 268 132 = 125.974‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1656 m |
| GPS-koordinater | 22° 33' 33.9" Sør, 17° 4' 59.6" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2508.4 km (1558.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7498.7 km (4659.5 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Windhoek som standard by
Tid på dagen i Windhoek nå
![]() 07:21 |
![]() |
![]() 18:15 |

= 125.974‰ NAM Befolkning



