Aktuell lokal tid her Bethanie, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Bethanie? Svar: Bethanie (Karas) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Bethanie tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Bethanie info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 10 363 = 4.869‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1005 m |
| GPS-koordinater | 26° 28' 60" Sør, 17° 8' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2944.7 km (1829.7 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7062.4 km (4388.4 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Bethanie som standard by
Tid på dagen i Bethanie nå
![]() 07:28 |
![]() |
![]() 18:08 |

= 4.869‰ NAM Befolkning



