Aktuell lokal tid her Eenhana, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Eenhana? Svar: Eenhana (Ohangwena) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Eenhana tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Eenhana info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 0 = 0‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1121 m |
| GPS-koordinater | 17° 28' 0" Sør, 16° 19' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1942.1 km (1206.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8065 km (5011.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Eenhana som standard by
Tid på dagen i Eenhana nå
![]() 07:15 |
![]() |
![]() 18:27 |

= 0‰ NAM Befolkning



