Aktuell lokal tid her Gobabis, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Gobabis? Svar: Gobabis (Omaheke) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Gobabis tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Gobabis info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 16 321 = 7.668‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1442 m |
| GPS-koordinater | 22° 26' 60" Sør, 18° 58' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2496.2 km (1551.1 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7510.9 km (4667 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Gobabis som standard by
Tid på dagen i Gobabis nå
![]() 07:13 |
![]() |
![]() 18:08 |

= 7.668‰ NAM Befolkning



