Aktuell lokal tid her Grootfontein, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Grootfontein? Svar: Grootfontein (Otjozondjupa) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Grootfontein tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Grootfontein info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 24 099 = 11.322‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1440 m |
| GPS-koordinater | 19° 34' 0" Sør, 18° 7' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2175.6 km (1351.9 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7831.5 km (4866.2 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Grootfontein som standard by
Tid på dagen i Grootfontein nå
![]() 07:11 |
![]() |
![]() 18:17 |

= 11.322‰ NAM Befolkning



