Aktuell lokal tid her Keetmanshoop, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Keetmanshoop? Svar: Keetmanshoop (Karas) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Keetmanshoop tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Keetmanshoop info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 15 608 = 7.333‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 981 m |
| GPS-koordinater | 26° 34' 60" Sør, 18° 7' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2955.8 km (1836.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7051.3 km (4381.5 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Keetmanshoop som standard by
Tid på dagen i Keetmanshoop nå
![]() 07:24 |
![]() |
![]() 18:04 |

= 7.333‰ NAM Befolkning



