Aktuell lokal tid her Khorixas, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Khorixas? Svar: Khorixas (Kunene) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Khorixas tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Khorixas info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 12 021 = 5.648‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 972 m |
| GPS-koordinater | 20° 22' 0" Sør, 14° 58' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2264.6 km (1407.1 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7742.5 km (4811 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Khorixas som standard by
Tid på dagen i Khorixas nå
![]() 07:25 |
![]() |
![]() 18:28 |

= 5.648‰ NAM Befolkning



