Aktuell lokal tid her Lüderitz, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Lüderitz? Svar: Lüderitz (Karas) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Lüderitz tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Lüderitz info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 15 137 = 7.112‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 50 m |
| GPS-koordinater | 26° 38' 53" Sør, 15° 9' 34" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2963 km (1841.1 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7044.1 km (4377 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Lüderitz som standard by
Tid på dagen i Lüderitz nå
![]() 07:36 |
![]() |
![]() 18:16 |

= 7.112‰ NAM Befolkning



