Aktuell lokal tid her Mariental, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Mariental? Svar: Mariental (Hardap) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Mariental tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Mariental info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 13 380 = 6.286‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1106 m |
| GPS-koordinater | 24° 37' 60" Sør, 17° 58' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2739 km (1701.9 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7268.1 km (4516.2 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Mariental som standard by
Tid på dagen i Mariental nå
![]() 07:21 |
![]() |
![]() 18:08 |

= 6.286‰ NAM Befolkning



