Aktuell lokal tid her Nkurenkuru, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Nkurenkuru? Svar: Nkurenkuru (Kavango West) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:23 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Nkurenkuru tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Nkurenkuru info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 0 = 0‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1098 m |
| GPS-koordinater | 17° 37' 0" Sør, 18° 36' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1958.8 km (1217.1 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8048.3 km (5001 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Nkurenkuru som standard by
Tid på dagen i Nkurenkuru nå
![]() 07:06 |
![]() |
![]() 18:18 |

= 0‰ NAM Befolkning



