Aktuell lokal tid her Okahandja, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Okahandja? Svar: Okahandja (Otjozondjupa) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Okahandja tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Okahandja info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 20 879 = 9.809‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1339 m |
| GPS-koordinater | 21° 58' 60" Sør, 16° 55' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2444.3 km (1518.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7562.7 km (4699.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Okahandja som standard by
Tid på dagen i Okahandja nå
![]() 07:20 |
![]() |
![]() 18:17 |

= 9.809‰ NAM Befolkning



