Aktuell lokal tid her Omaruru, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Omaruru? Svar: Omaruru (Erongo) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Omaruru tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Omaruru info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 11 547 = 5.425‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1206 m |
| GPS-koordinater | 21° 25' 60" Sør, 15° 55' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2383.2 km (1480.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7623.9 km (4737.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Omaruru som standard by
Tid på dagen i Omaruru nå
![]() 07:23 |
![]() |
![]() 18:22 |

= 5.425‰ NAM Befolkning



