Aktuell lokal tid her Omuthiya, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Omuthiya? Svar: Omuthiya (Oshikoto) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Omuthiya tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Omuthiya info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 5 000 = 2.349‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1109 m |
| GPS-koordinater | 17° 43' 0" Sør, 16° 13' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1969.9 km (1224 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8037.2 km (4994.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Omuthiya som standard by
Tid på dagen i Omuthiya nå
![]() 07:16 |
![]() |
![]() 18:27 |

= 2.349‰ NAM Befolkning



