Aktuell lokal tid her Ondangwa, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Ondangwa? Svar: Ondangwa (Oshana) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 03:38 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ondangwa tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Ondangwa info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 9 124 = 4.287‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1098 m |
| GPS-koordinater | 17° 55' 0" Sør, 15° 56' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1992.1 km (1237.9 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8014.9 km (4980.2 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Ondangwa som standard by
Tid på dagen i Ondangwa nå
![]() 07:17 |
![]() |
![]() 18:28 |

= 4.287‰ NAM Befolkning



