Aktuell lokal tid her Ongwediva, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Ongwediva? Svar: Ongwediva (Oshana) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:24 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Ongwediva tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Ongwediva info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 9 654 = 4.536‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1098 m |
| GPS-koordinater | 17° 46' 60" Sør, 15° 46' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 1977.3 km (1228.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 8029.7 km (4989.4 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Ongwediva som standard by
Tid på dagen i Ongwediva nå
![]() 07:18 |
![]() |
![]() 18:29 |

= 4.536‰ NAM Befolkning



