Aktuell lokal tid her Opuwo, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Opuwo? Svar: Opuwo (Kunene) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 03:38 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Opuwo tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Opuwo info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 5 101 = 2.397‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1151 m |
| GPS-koordinater | 18° 3' 38.4" Sør, 13° 50' 23.9" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2008.2 km (1247.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7998.9 km (4970.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Opuwo som standard by
Tid på dagen i Opuwo nå
![]() 07:26 |
![]() |
![]() 18:36 |

= 2.397‰ NAM Befolkning



