Aktuell lokal tid her Oranjemund, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Oranjemund? Svar: Oranjemund (Karas) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:22 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Oranjemund tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Oranjemund info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 8 496 = 3.992‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 27 m |
| GPS-koordinater | 28° 33' 0" Sør, 16° 25' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 3174.5 km (1972.5 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 6832.6 km (4245.6 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Oranjemund som standard by
Tid på dagen i Oranjemund nå
![]() 07:35 |
![]() |
![]() 18:07 |

= 3.992‰ NAM Befolkning



