Aktuell lokal tid her Otjimbingwe, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Otjimbingwe? Svar: Otjimbingwe (Erongo) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:21 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Otjimbingwe tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Otjimbingwe info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 7 677 = 3.607‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 895 m |
| GPS-koordinater | 22° 21' 0" Sør, 16° 7' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2485.1 km (1544.2 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7522 km (4673.9 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Otjimbingwe som standard by
Tid på dagen i Otjimbingwe nå
![]() 07:24 |
![]() |
![]() 18:20 |

= 3.607‰ NAM Befolkning



