Aktuell lokal tid her Otjiwarongo, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Otjiwarongo? Svar: Otjiwarongo (Otjozondjupa) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Otjiwarongo tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Otjiwarongo info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 21 224 = 9.971‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1475 m |
| GPS-koordinater | 20° 27' 49.3" Sør, 16° 38' 51.8" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2275.3 km (1413.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7731.7 km (4804.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Otjiwarongo som standard by
Tid på dagen i Otjiwarongo nå
![]() 07:19 |
![]() |
![]() 18:21 |

= 9.971‰ NAM Befolkning



