Aktuell lokal tid her Outjo, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Outjo? Svar: Outjo (Kunene) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Outjo tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Outjo info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 6 557 = 3.081‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1270 m |
| GPS-koordinater | 20° 7' 0" Sør, 16° 8' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2236.8 km (1389.9 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7770.3 km (4828.2 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Outjo som standard by
Tid på dagen i Outjo nå
![]() 07:20 |
![]() |
![]() 18:24 |

= 3.081‰ NAM Befolkning



