Aktuell lokal tid her Tsumeb, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Tsumeb? Svar: Tsumeb (Oshikoto) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Tsumeb tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Tsumeb info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 12 190 = 5.727‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 1281 m |
| GPS-koordinater | 19° 13' 60" Sør, 17° 43' 0" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2138.5 km (1328.8 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7868.5 km (4889.3 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Tsumeb som standard by
Tid på dagen i Tsumeb nå
![]() 07:12 |
![]() |
![]() 18:19 |

= 5.727‰ NAM Befolkning



