Aktuell lokal tid her Usakos, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Usakos? Svar: Usakos (Erongo) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:20 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Usakos tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Usakos info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 9 147 = 4.297‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 891 m |
| GPS-koordinater | 22° 0' 0" Sør, 15° 35' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 2446.2 km (1520 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 7560.9 km (4698.1 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Usakos som standard by
Tid på dagen i Usakos nå
![]() 07:26 |
![]() |
![]() 18:22 |

= 4.297‰ NAM Befolkning



