Aktuell lokal tid her Warmbad, Namibia
Spørsmål: Hva er klokka her Warmbad? Svar: Warmbad (Karas) ligger i "CAT" tidssone [*1] (GMT tidsforskyvning i timer: +2) og sommertid er IKKE aktiv ⇒ Aktuell lokal tid er (i øyeblikket når denne siden er generert): Mandag, 25. mai 2026, 02:19 Oppdater siden om nødvendig
tidsendringer
ikke kjent.
» Warmbad tidsendringer 2026, 2027 (Africa/Windhoek) »
| Warmbad info: | |
|---|---|
| Land: | Namibia |
| Valuta: | NAD, Dollar |
| Kontinent: | Afrika |
| Befolkning: | ≈ 6 700 = 3.148‰ NAM Befolkning |
| m.o.h. : | ≈ 702 m |
| GPS-koordinater | 28° 26' 60" Sør, 18° 43' 60" Øst |
| Avstand fra * Equator: | 3163.3 km (1965.6 mi) |
| Avstand fra * Sydpol: | 6843.7 km (4252.5 mi) |
| Språk: [*2] | Engelsk/Namibia (+4) |
| AC støpsel | 220 V • 50 Hz • D,M [*3] |
Still Warmbad som standard by
Tid på dagen i Warmbad nå
![]() 07:25 |
![]() |
![]() 17:58 |

= 3.148‰ NAM Befolkning



